افتتاح بوستان بانوان به همت شهردار بیدستان

به همت شهردار بیدستان:
بوستان بانوان در شهر بیدستان افتتاح شد
در هفته دولت و در مراسمی با حضور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بوستان بانوان شهر بیدستان با ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری بیدستان، طی مراسمی با حضور داود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای  اسلامی؛ رضا گروسی فرماندار البرز، منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استانداری، امامی شهردار و اعضای شورای شهر بهره برداری از بوستان بانوان در شهر بیدستان آغاز شد.
این بوستان در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع احداث شده و یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای ساخت آن هزینه  شده است.در این بوستان ست های ورزشی، کتابخانه، گالری، ایستگاه تندرستی هم ساخته شده است.
همچنین با حضور نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی کلنگ احداث کتابخانه شهر بید ستان به زمین زده شد. این کتابخانه با ۱۱۰۰ مترمربع زیربنا در دو طبقه در مدت یک سال ساخته می شود و برای ساخت آن یک میلیارد و ۲۰۰  میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.
این کتابخانه دارای سالن مطالعه ویژه برادران و خواهران، مخزن و بخش مرجع و آمفی تئاتر است.
داود محمدی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: توجه به مطالعه و کتاب خوانی می تواند به رشد فرهنگی جامعه کمک کند و توجه به افزایش سرانه مطالعه در شهرها ضروری است.
وی بیان کرد: نگاه مدیریت شهری، شهردار و شوراها به توسعه کتابخانه حرکت ارزشمندی است که در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته و باید ترویج شود.
امامی شهردار بیدستان هم گفت: برای افزایش نشاط و شادابی در میان مردم باید به برنامه های فرهنگی توجه بیشتری کنیم و احداث کتابخانه می تواند در ارتقاء سطح فرهنگی این شهر کمک موثری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.