پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی بیدستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد(ص)

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیدستان به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اعظم حضرت محمد (ص)
ایام ماه ربیع الاول با اعیاد و مناسبت های خجسته ای مصادف است که سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) برجسته ترین این ایام محسوب می شود.

وجود مبارک حضرت محمد (ص) مایه رحمت برای بشریت است و این ایشان به عنوان آخرین پیامبر الهی با معرفی دین اسلام به عنوان کامل ترین دین، انسان ها را به سوی سعادت و رستگاری دعوت و هدایت نمود.

ایجاد اتحاد، همدلی و یکپارچگی میان مسلمانان از مهمترین یادگارهای رسول الله (ص) برای امت اسلامی بود و در این راستا حضرت امام خمینی (ره) با ابتکاری تاریخی ایام ولادت نبی مکرم اسلام (ص) از دوازدهم تا هفدهم ربیع الاول را به عنوان هفته وحدت نامگذاری نمودند تا یکدلی و اتحاد مسلمانان در این روزها نمود و جلوه ای ویژه پیدا کند.

وحدت مهمترین عامل موفقیت جامعه اسلامی در راستای رسیدن به رشد و تعالی است و بدون شک با حفظ اتحاد میان مسلمین، تمامی توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان خنثی خواهد شد.

مسلمانان با اعتقاد به خدای یگانه، تبعیت از آموزه های گرانقدر پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و بهره گیری از تعالیم نورانی قرآن کریم، می توانند همواره وحدت و انسجام خود را حفظ نمایند.

سرزمین ایران اسلامی به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جلوه گاه وحدت میان مسلمانان تبدیل شده و ایران اسلامی منادی وحدت مسلمین بوده است.

اینجانبان فرارسیدن خجسته سالروز ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و نیز میلاد باسعادت امام جعفر صادق(ع) موسس مذهب جعفری را به شهروندان شریف بیدستان تبریک عرض مینماییم.